טקטיקום

מי אנחנו

אחיהוד ועוד – תרגום זה קסום וזה הרבה יותר מרק תרגום ! אני בעל תואר B.A במנהל עסקים, למדתי חלק מהתואר באוניברסיטת מדריד וחייתי ועבדתי עם מגוון אנשים מרחבי העולם במסגרת משרת ניהול רכש חו"ל. אני מתרגם מסמכים, טפסים, RFQ, RFP, אתרי אינטרנט ועוד, מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית, תוך שמירה על הקריטריונים החשובים ביותר ללקוח - תרגום נאמן למקור, העברת הכוונה של הכותב המקומי והתאמתה לשפה וההווי המקומי, עבודה מהירה, שירות ששם את הלקוח במרכז ונתינת אחריות לעבודה, מחיר אטרקטיבי. קראו הלאה מדוע כדאי לכם לבחור בי וכיצד אוכל לענות על מבוקשכם :
1.תרגום נאמן למקור – מציאת המידה הנכונה בה על התרגום להיצמד לטקסט המקורי מבלי לפגוע בהבנתו היא קריטית. המסמך המתורגם, מבחינת המקבל אותו, הוא המקור ולכן צריך להיות דומה ככל האפשר לו. עם זאת, עליו באותה מידה להיות כתוב כך שיובן כהלכה.
2. תרגום המעביר את כוונת הכותב המקורי ומתאים אותה להווי והשפה המקומית– תרגום הוא עבודה קסומה משום שהוא מכיל בתוכו קישור וגישור בין תרבויות, ובין סוגי הווי חברתי ,שהוא שונה בכל מקום ומתבטא בסלנג בו משתמשים בשפה ובפתגמים ומטבעות הלשון שלה. היכרותי את התרבות האמריקאית וכמובן את הישראלית עמוקה ומקיפה. תודות לכך, אני מסוגל לתת ערך מוסף של התאמת הכתוב לקורא הישראלי או הזר. באפשרותי להתייחס לצורה ולהקשר בהם נכתבו הדברים וכך להעביר בתרגום את הכוונה, הרגש והרקע שסובבים את הכותב המקורי.
3. עבודה מהירה Time is money כך אומר המשפט הידוע בעולם העסקים. חשיבות זמן ההגשה בעולם עסקי מודרני המלא בדד- ליינים ותאריכים קריטיים ברורה. המסמכים המועברים אלי לתרגום מוחזרים מתורגמים בזמן הקצר ביותר האפשרי תוך שמירה על איכות כתיבתם על כל מה שמשתמע מכך.
4. הלקוח במקום הראשון ונתינת אחריות מלאה לעבודה – מהות עסק היא מתן שירות. שירות אדיב ומקצועי השם את צרכיו ורצונותיו של הלקוח במרכז עובר כחוט השני בכל פעילות עסקית בה אני פעיל. כל דבר אחר הוא פועל יוצא מכך. אני עד כדי כך בטוח שבאפשרותי לתת לך את השירות שאתה מצפה לקבל שאם קרה והרגשת שלא כך היה, אתה מבוטח ! אני נותן אחריות על שירותי ואחזיר לך את כספך אם לא היית מרוצה !
5. מחירים אטרקטיביים – בעולמנו, כסף הוא שם המשחק. אני מתחייב לתת את המחיר האטרקטיבי ביותר בשוק ולהתחרות מול כל הצעה אחרת שתקבל תוך שמירה על איכות התרגום, על כל מה שמשתמע ממנה. ההיגיון שעומד מאחורי הצהרות אלו ומבטיח שאקיימן הוא פשוט - הרי שנינו נרוויח הרבה יותר אם את/ה הלקוח תצא מרוצה, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. עבודות לדוגמה יישלחו על פי דרישה
תחומי התמחות: תרגום, מתרגם, אנגלית, עברית, תרגומים, לתרגם, מאנגלית, לאנגלית, מעברית, לעברית

חטיבת הנגב 48 באר שבע

עדיין לא התקבלו ביקורות על טקטיקום כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום